Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacsi2

    csendes tag

    Sziasztok!

    A "Milyen TV-t vegyek?" topikban ajánlottak 43-as méretben TCL 43C645 TV-t. Gondoltam itt pontosítanám a dolgot, + meghallgatnék pár véleményt.

    Kb. csak este használnám a hálószobában, csak szemből (ágyból) nézve. Kizárólag film+sorozatnézésre lenne, játékra nem.

    Eddig KODI-t használtam lejátszónak, és tökéletesen elégedett vagyok vele, nem szeretnék váltani, sok funkcióját használom. Futna ezen a TV-n a beépített rendszeren (támogatja a kodekeket, 4K lejátszást, stb.), vagy kellene hozzá valami külső médiabox? Ha kell a külső lejátszó, akkor a HDMI-CEC megfelelően működik? A gyárti távirányítóval szeretném vezérelni.

    Soundbart szeretnék még rákötni (jack vagy BT), gondolom ezzel nem lenne gond.

    A 43C645 megfelelő lenne, vagy akár régebbi/újabb/alacsonyabb/magasabb széria lehetne alternatíva? (Akár használt vásárláson is gondolkodom.)

    Méretben a maximum a 43" ami beférne, ha jól olvastam itt a topikban, pár funkció (erősebb hw, jobb képfrissítés) nem elérhető így. Mennyire vállalhatóak ezek a kompromisszumok?

    Köszönöm. :)

Új hozzászólás Aktív témák