Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz F.B.I. #15542 üzenetére

    Az kizárt, itt valami más van. Asszony a finomhangolás után egyértelműen megmondta, hogy melyik a jobb.
    Azt pedig, hogy az ominózus jelenet a tengerparton élvezhetetlenül sötét volt, még fényképen is átjön.

    gyépés
    De, ez lehetséges, én is erre gondoltam. Ez a TV ennyit tud. Mondjuk két kérdés akkor is felmerül.
    1. Miért nem esett itt erről szó akkor? Ha ennyit tud, minek szenvedni a beállításokkal?
    2. Ettől még a DoVi élvezhető, sőt mitöbb, gyönyörű. Szép, élénk, szinte világító színekkel.

    Nos, miután az összes általam ismert streaming platform DoViban küldi a jelet, így azért ritkán futottam bele HDR tartalmakba.
    Viszont, lemondtam ezeket a szolgáltatásokat, és visszatértem a klasszikus virágbolti gyökerekhez, így belefutottam HDR tartalmakba is. Igaz, ez is véletlenül történt, mert a fenti BP2 WF is fent van DoVi-ban, csak nem mindig egyértelmű a jelölés.
    Egyedül régi filmek esetén fordul elő, hogy csakis HDR tartalom van. (vagy sima SDR)

    Ami még lehetséges, hogy tavaly májusi a firmware ami fent van. A TV konkrétan nincs sem netre, sem hálózatra kötve. (Jók a kínai csúcstermékek, de korántsem bízom bennük annyira, hogy ezt megtegyem. Fire TV stick 4k-n keresztül jön minden)

    Vagy még esetleg az is lehet, hogy bár azonos a típus, de valahol mégis van bennük eltérés. :F

    MaCS_70
    Ez az egyik oka annak, hogy nem bízom a készülékben. Létezik, de akkor a TV csak megjelenítő lesz, és ahogyan fentebb is írtam, a Fire TV (vagy amit rákötsz lejátszó) lesz a TV okos része

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák