Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz FrankMonzano #49932 üzenetére

    Én megmondom mit csináltam volna. samuval írattam volna egy szakvéleményt. Oda vittem volna, oda adtam volna nekik mármint a vip.-nek a telefont+papírt. 2hét után mikor mondják,hogy semmi baja nincs akkor jöhet a fogyasztóvédelem,mert ezek a senkiháziak egytől egyig, úgy lesz*rják a törvényt ahogy van. De fogyasztóvédelemtől ők is berezelnek mert tuti van rejtegetni való dolguk de ha nincs akkor is ez,hogy vissza adják hibátlanként a telefont és egy fődarab hibás ,már ez elég súlyos. Ha nem rezel be akkor ,élesben ráküldeném a fogyasztóvédelmet de ennek kevés az esélye mert ahogy megemlíted rá 1 órára már adnak egy új telót vagy megjavítják. És akkor ennyi. Ezért nem veszek gsm bolt-tól, max fóliát de már azt se nagyon. Utálom őket egytől-egyik mint a sz*rt mert becstelenek,csalók,szélhámosok ráadásul 10ből9 úgy beszél veled mint ha ő tenne neked szívességet,hogy elad telefont. Bocs,hogy ilyen szavakat használtam de mikor ilyen storykat látom felmegy az agyam eléggé. Mióta tudom vagyis hallottam ,hogy semmit nem ér a gsm bolti gari,meg tapasztaltam,hogy a gyári gari mennyivel jobb azóta csak "használtat" veszek gyári garival. Ha a használtnak is lesz valami kisebb -nagyobb baja idővel(de nem szokott) akkor se rezelek be,mert beküldöm és megjavítják.
    De általában itt ph-n legtöbbször olyanokat szoktam kifogni,hogy használt néven van hirdetve de olyan mint az új és ha nincs rajta fólia egyből megyek venni rá+tok és így ugyanolyan állapotba marad mert nagyon szoktam vigyázni főleg ilyen telókra mint s3. Neked is azt ajánlom inkább használt de GYÁRI GARISAT! Meg most nem azért de 100fölött már nem adnék egy s3.-ért. Max 95.

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák