Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tense

    őstag

    válasz kóóó #9053 üzenetére

    Nagyon sajnálom ezt a dolgot, átérzem a problémádat! De szerintem ha cseréli a Samsung a kijelzőt, attól még az ugyanolyan új lesz, és karcmentes, és élvezheted évekig ezt a szép készüléket!

    Tudom nem vigasz, de én mikor vettem a note 4-et 240.000ft-ért, és 2 hónap múlva azt vettem észre hogy a keretről leesett a fekete festék 1.5 centi hosszan, hiába vittem jó néhány helyre, azt mondták ez nem garanciális, én örültem volna ha kicserélik a keretet. Hiába mondtam, hogy elől hátul oldalt alul felül nézzék már meg hogy sehol egy hajszál karc sem, és hogy látszik a gyári hiba a kereten, de az volt a válasz hogy nem! Én meg nem voltam hajlandó fizetni, hogy makulátlan legyen a telefon, vicc.... Azóta is úgy van, ráadásul néhány napja még össze is tört :) de már nem csináltatom meg, lehet használni, és októberben mikor lejár a hűségem veszek egy s8-at a note 4 meg marad csere készüléknek, mert mint kiderült nagyon jó ha van egy, mivel hetek mire bármit is javítanak egy telefonon, ha gond van!

Új hozzászólás Aktív témák