Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keem1

    addikt

    válasz james008bond #8680 üzenetére

    Ez minden samu rommal így van, és egy szóval se mondom, hogy ez rendjén van így. Az S4-em 5-6 óra kijelzőt bírt a gyári JB-vel, míg a legutolsó lollival tök ugyanolyan felhasználás mellett már csak átlag 3 órát.
    Sőt, ugyan nem ilyen mértékben, de a vegytiszta Nexus 7 tabletemen is észrevehető az utóbbi kb. fél évben megjelent romokkal az üzemidő csökkenés. Ott nem átlag 7 óra, hanem 5-6 óra kijelzőidő van meg, bár mivel több, mint 2 éves, közrejátszhat az akku öregedése is.
    De mondom, nem zavar, amíg normál vagy intenzív használattal is megvan a tiszta 1 napos üzem. Csodát nem szabad várni, hiába 200 ezres telefon, ez se világmegváltó.

    vadászcsiga: az engem nem érdekel :DDD Nem is az a gond, ha valaki hibáról ír, hanem az, ha nem tudja elviselni, hogy amit használ, az merül. Minek az ilyennek okostelefon? Vegyen egy Nokia 3310-est, ami kibírja két hétig. :D

    MartOOn: most kitöröltem amit ide szántam, de nem miattad, hanem mert nem akarok a moderátoroktól pihenőidőt kapni. Nem is érdekelnek az első okostelefonos emberkék szenvedései. Aki elfogyasztott már párat, az meg nem ír ilyet, mint te.

Új hozzászólás Aktív témák