Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • otps

    aktív tag

    válasz t72killer #53997 üzenetére

    Világos. Nem is a másfél hónappal korábbi guglizásod eredménye érdekel konkrétan. De pl. az idealo.de-n 30 másodperc alatt találhatunk valamit a példa kedvéért.

    Akkor ismét csak értelmezem a saját kérdésem. Ezt írtad eredetileg (sz@r a fórummotor, azért ismétlek, bocs):

    A rendes szerviz gondolom garanciát vállal rá, csak a kb 90eFt összktg helyett inkább szereznék egy full érintetlen, raktárürítős S8-at (400EUR körül láttam legutóbb) amiben minden zsírúj és 0ról indul a 2év gari.

    Én meg ezt kérdeztem:

    Mit jelent ez a raktárürítős pontosan? Hol lehet beszerezni? Mi benne a trükk? Lehet, hogy engem is érdekel.

    Pontosítás. Bocs, ha először nem voltam elég világos. Nem a konkrét akciós link érdekel (nem halat kérek), hanem ismét az elv, hogy inkább horgászni szeretnék egy kicsit megtanulni: tessék, mondjuk van egy random link, ahol akciós a raktárürítős telefon (a raktárürítős az amúgy ugyanaz, amit a köznyelv teherautóról leesettnek hív?). A kérdésem, hogy hogy van erre gyári 2 év Samsung garancia? Nekem pl. fogalmam sincs, hogy a Samsung hogy kezeli a garanciát. Minden cég kicsit máshogy. Köszi! )

    =====

    Bocs, az előbb elfelejtettem dőlt betűvel megkülönböztetni, amit meg kellett volna. Tényleg fantasztikus ötlet az alapító atyák részéről, hogy 5 percnél tovább ne lehessen szerkeszteni egy hozzászólást. Törlendő.

Új hozzászólás Aktív témák