Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • a8l

    aktív tag

    válasz Silent77 #1970 üzenetére

    Ez azért lehet mert a gyorstöltés 9V-on megy és ott a kevesebb amper is többet jelent a normál 5V-hoz képest.
    Ma végre megkaptam én is az edigital-tól a fehér edge-met.
    Nagyon nagy előrelépés nekem a note2-hez képest.
    Sony kamera van benne. Kijelző hibátlannak tűnik, bár vr alatt van kis szürke pont , szerintem egy kis kosz szemcse van a lencsén, majd holnap letörlöm. Végignéztem lcd test app-al minden színnel a kijelzőt nagyítóval, nem látok rajta hibás pixelt.
    Minden hibátlannak tűnik, csak a kis hangszóró burkolata áll fel egy kicsit bal oldalt, pár tized mm lehet, jobb oldalt teljesen síkban van az üveggel.
    Vietnámi gyártás XEH független. Nektek hol gyártották az s7 edge-t?
    Ezt leszámítva hibátlan a kivitelezés, azért ez is bosszant egy kicsit, ilyen miatt a note2-ben képernyőt cseréltettem gariban(az új kijelző amit beégés miatt cseréltek volt ilyen pontatlan hangszórós)
    Ja igen és a fehér alól tényleg kivilágít egy kicsit minden, a ledek is meg a gombvilágítások, a kijelző körül is, de nem vészes szerintem.
    A VR meg hatalmas élmény szerintem, bár tényleg van hová fejlődnie még de pár év múlva ha tökéletes lesz min 4k kijelzőn akkor mégjobb lesz, így sem rossz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák