Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    válasz RaveForce #12842 üzenetére

    Ciklus = töltőre feltesz, tölt, levesz, majd merülni hagyja az akksit a töltés előtti szintig. A kicsi szakaszok is ciklusok, csak a kicsikből jóval többet bír az akksi - de nem arányosan többet. Ergo 25%-os ciklusból nem fog 2x annyi darabot bírni, mint 50%-osból, de ahogy nézem, 50%-osból kb több, mint 3x annyit bír, mint 100%-osból, valahol 50 és 100% között lehet a sweet spot.

    #12844: A halott akksi definíciója nem az, hogy 0%-ot tud, hanem hogy 70-80%-nál kevesebbet (BU 70%-os akksit nevez halottnak, samu garifeltételek 80%-alattit).
    "Amúgy 1 teljes ciklus azt jelenti amikor az aksit ergo 0-ról ami litium esetén 3.6 V /cella -4.2V/cella 100% töltést jelent. " - definíciója válogatja, ez a BU-s táblázatokra nem igaz, máskülönben elég meredekek lennének a 2-3000-es számok.

    #12852: Nyilván:R. Az sgs2-mnél lesz@rtam/sz@rom, ott figyel mellette egy 7$-os kínai akksi, amit 10sec alatt bepattintok ha kell (levett hátlappal ül a teló a tokban). szervizben cserélős akksinál egy picit óvatosabb vagyok azért, nekem egy töltés napokig elég, ergo csak a töltés napját kell kiválasztanom. Amit megtehetek (=nem hagyom csontra lemerülni, lehúzom 95%-os töltöttség előtt, és nem töltöm ultragyors módban) azt megteszem.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák