Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz WinstonWolf #14869 üzenetére

    Már megszámolni sem tudom, hány helyről kiutáltak, mert lemertem írni, hogy az adott telefon, hardver, műbroki etc, amit használok nálam ugyan megközelítőleg sem hozza, amire a többség (ki)veri.
    Komolyan, néha a tkm tele van a PH közösséggel, hogy egy tetves hardvert jobban védenek, mint ha az anyjukat kurváznák.

    Az elején ezzel a telefonnal is megtettem, le is léptem a francba, majd az egyik ismerősnél láttam, hogy elég jól teljesít manapság a készülék, ezért visszatértem a nyáron és most valóban elmondható az s7edge-ről, hogy talán a világ egyik legjobb készüléke lett, főleg, ha még hozná egy L950 fotózási képességét, de az már annyira érdekel.

    Nálam, tényleg durván használva van a készülék, de elképesztő, hogy ez mit (ki)bír akksiban, SOT időben!
    Persze a durva hardver ellenére a kicseszett mikrolaggok néha idegesítőek, de ez szinte minden droid-ra igaz, bár volt egy c5 ultra sony-m, na azok úgy beletúrtak a kódokba, hogy olyan vajsima rendszert én még nem tapasztaltam droidon alapból, annál volt olyan, hogy 9 nap után töltöttem a telefont, igaz a SOT idő max 3-4 óra volt, de akkor is nagyon odatette magát a C5 ultra, de elkezdett idegesíteni a nagysága konkrétan már egy idő után.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák