Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    Első (negatív) tapasztalatok:

    -Az Ozrly tok felhelyezve eléggé letakarja a riasztás-váltási gombot (amivel a csengetés-ne zavarj-néma üzemmódok között válthatsz), konkrétan csak körömmel benyúlva tudom átállítani. 10 pont levonás Ozrly-éknak. :(((
    -Rá se ránts, gondolta az egyszeri felhasználó, majd a régi módszerrel lenémítod a telefonod, vagyis a hangerőgomb lefele nyomkodásával. Aha. Hát nem, itt az nem működik. Ha néma üzemmódba akarsz váltani, akkor arra használd a dedikált gombot, mutatja fel az ujját a Oneplus. Wut?!? Sehogy sem lehet a régi módszert beállítani?!? :Y 2 pont levonás a Oneplusnak. :(((
    -Továbbra se tudom a fájlátvitelt megoldani Win10 alatt. USB debug bekapcsolva, kikapcsolva, a telefonban található beállítások végigpróbálva. A fotóátvitel (PTP) működik gond nélkül, de fájlátvitelre kapcsolva csak a virtuális CD meghajtót látja, a Oneplus féle USB driverrel. Ami nem települ fel. A probléma általános a hivatalos fórum alapján, szóval talán mégse én volnék a gyök kettő tudású egybites felhasználó eme esetben. Hogy az M$-e a hibás, vagy a Oneplus, az én részemről lényegtelen, a lényeg, hogy nem működik. Ugyan ez a számítógép gond nélkül csatlakozik USB-n egy LG G3S-hez, egy Zopo Hero1-hez, egy Nexus 4-eshez, egy Huawei P9-eshez. Csak a Oneplus 3T-hez nem sikerült. Nekiálltam ADB telepítésnek, meg minden marhaságnak, amit csak olvastam, végül Ez a program látszólag működik. De egy vicc, hogy a többi telefonnál a Windows alap fájlkezelője működik, a 3T-nél nem, és kénytelen vagyok third party szoftverhez nyúlni... :(((

    -Ahhoz, hogy egy Type-C -s pendrive-ot lásson, a Beállítások -> Tároló & Memória -> OTG tároló opciót be kell kapcsolni. Nem tudom, miért nincs bekapcsolva alapértelmezésben. Ez megint olyan, hogy a Huawei P9-esbe bedugtam, és működött - itt miért kell a beállításokban kajtatnom ugyanezért? Nem az lenne a felhasználói élmény lényege, hogy könnyítsük meg a dolgát ott, ahol tudjuk?

    Tudom, hogy ezek apróságok (oké, az, hogy nem fűződik szorosabb kapcsolatba a Win10-el, az nem apróság), de valahogy nem egészen erre számítottam... A telefon hardware tekintetében eddig mondjuk példásan teljesít, tehát ilyen szempontból továbbra is nagyon jó vételnek tartom, félreértés ne essék, és hatalmas plusz, hogy gyárilag támogatva van a ROM-olás. Egyre inkább úgy érzem, hogy hamarosan neki fogok állni a főzött ROM-ok felé fordulni... :K

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák