Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    Miért van az, hogy reggel 6:19-kor, majdnem verőfényes napsütésben csillagos eget meg holdacskát mutat a Circles, ha akkor frissítem. 6:50-kor meg még nem akar "automatikusan" frissíteni, hiába böködöm. :((( Tudom, hogy okos telefon fő velejárója a netcsomag, de nekem nem kell. Itt van a PC (melóhely) és időm nincs nagyon nyomkodni amúgy sem, otthon, ősöknél és egyéb helyeken meg szinte kivétel nélkül van wifi. Utcán alapból nem nyomkodom, ezt máris leírom, nehogy jöjjenek itt a "Melyik az a város, ahol ilyen jó a lefedettség?" kérdések. :DDD De a circles-t is olyannyira kiokosították, hogy pont a manuális frissítés nincs benne. Komolyan mondom, ez az egyetlen csalódásom eddig a telefonnal, de pont ezért nem akarom lecserélni a gyári launchert. Tetszik a Circles, kivéve a fent említetteket, tetszik a bal oldali gyors beállítások, meg amúgy is, jól kitalálták. De felháborító, hogy napfelkelte után jóval még csillagos eget mutat. Mondjuk láttam már csillagos eget nappal is, azon jót kuncogtam.

    Meg végre itt a jó idő, lehet majd csinálni a GPS-es próbákat és jöhet az összefoglaló.

Új hozzászólás Aktív témák