Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GhanBuri Ghan

    őstag

    válasz Shadowbull #755 üzenetére

    "Szoval megnezted"

    Ennyivel előrébb járok nálad, látod, téged a legegyszerűbb mesterséges intelligencia is képes lenne helyettesíteni (utalás a Galaxis útikalauzra) :D

    "Ja, csak nem azok amiket Tesla aron adnak."

    Persze, persze, a fapad BMW-ben is mind benne van :)

    "En ismerem az USA eladasi adatokat, meg azt is tudom, hogy az OSSZES BMW eladasai hogyan alakulnak, es mi van a hatterben"

    Persze, hogy tudod. Pont az ilyen válasz miatt raktam be referenciának az X5 eladási adatait. Annak 2015-ben volt az eladási csúcsa, szóval ott biztos nem kötöttek ki azok, akik otthagyták az 5-öt.

    "Az AMG/M/RS ugyfelek nem ilyenek, ok az autozast keresik, az elmenyt, es meglehetosen eros elkepzeleseik vannak arrol hogy mit akarnak, es nagy ivben leszarjak hogy balrol jobbra nyilik a menu vagy jobbrol balra."

    Most idealizáljunk és essünk hasra egy elképzelt ember előtt, aki valószínűleg középvezető szint felett céges elszámolással veszi ezeket a modelleket, hogy azért veszi, mert olyan kifinomult az ízlése. Amerikában az európai modelleket azért veszik, mert drága, és ez látszik is rajta, egyébként ugyanolyan boldogok lennének egy hasonló teljesítményű Lexussal vagy Infinitivel is, sőt. Ha már itt tartunk, szerintem Magyarországon is a csúcsmodelleknek csak elhanyagolható töredékét viszik ki nyílt napra, a többinél ugyanígy csak az számít, hogy látszódjon rajta, hogy drága, meg hogy autópályán/piros lámpánál "lenyomhassa" a plebset. De szerintem próbálj meggyőzni, hogy az arabok/stricik/focisták/egyéb újgazdagok értenek igazából az autózáshoz :)

Új hozzászólás Aktív témák