Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cheesy

    őstag

    válasz lugosi #10838 üzenetére

    Nem olvastam, én a Sógun köteteket olvastam, bár az még "csak" a feudalista Japán hadviseléséről (is) szólt, abban is volt pár kemény leírás.
    Amikor írtad rákerestem guglin és elolvastam a tartalmát. Ami megragadta a figyelmem elsősorban a "tízezrek", mint akik áldozatul estek. Tízezrek. Ízlelgessük. Utána olvassunk egy kis világtörténelmet, a világháborúk fő résztvevőiről és azok által elpusztított milliókról. Hehe, itt most nem mennék bele, melyik az a nép aki azt vallja magáról rezzenéstelen pofával, hogy csak belőlük csak egy ország milliókat dobált a rezsóba. :N
    Egy szó mint száz, csúnya dolgokat művelnek a hadtestek háborúk alkalmával, mióta az emberiség fejlődése során elcsattant az első pofon pártízezer éve.

    A BBM-et viszont ki fogom próbálni, mert apám Európában terelget 24 tonnát az utakon és legutóbb direkt azért vett egy androidos telefont, hogy tudjon velünk beszélni Skypeon, mert talált a Vodánál olyan csomagot amivel naponta 50MB-ot tud netezni roaming költségek nélkül.
    De mivel egyedül nekem van közel-s-távol BB-m, így Skype kiesett mert nem sikerült a hanghívás vele vagy nem is lehet, már nem emlékszem, Viber nem működött valamiért, így talán majd a BBM...

    www.vakbelmutet.hu

Új hozzászólás Aktív témák