Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lolal

    senior tag

    válasz FoxiestFox #24378 üzenetére

    Anno Z10 és Z30 valamint a Leap, Priv, napjainkban pedig a DTEK 50-60, Motion is mind fizikai billentyűzet nélküli volt. Akadt rájuk kereslet bőven, sőt nagyobb mint a fizikaisokra. Addig, oké hogy a BB védjegye a minőségi fizikai QWERTY, de sokan vannak, köztük pl én is akik jobban preferálják, a teljes érintő kijelzőt. Mellette az is figyelemre méltó, hogy a mindennapos tartalom fogyasztásra nem a legjobb választás a KEY One- Two széria. Persze szuper telók a maguk nemében, de pl én is azért nem vettem olyat, mert az a képarány bárminemű youtube, facebook avagy akármilyen videó megtekintéskor zavaró, ráadásul nem minden app támogatja azt a képarányt normálisan. Mindamellett, a bb szoftveres megoldása a legbiztonságosabb, és a mai interneten történő bánkártyázás, rengeteg online tartalom stb világában nem mind1 milyen biztonságban vannak az ember adatai. Aki pedig nem iOS-t akar nyomogatni, de igen is fontos neki a biztonság, de szeretne egy tartalom fogyasztásra és a trendeknek megfelelő telefont, annak igen is van igénye egy full screen érintős BlackBerry-re. Attól, még hogy a BB-apjai letölthetőek Play áruházból és "felBBsíthetsz" bármilyen droidos telót, a biztonsági összetétele nem fog megváltozni. Speciel én is Sony XZ3-at nyúzok, meg ugye ott az alma 7Plus (amit árulok :DDD ) , de ha jönne valami olyan specifikációjú BB (persze a mai trendeknek megfelelően) mint pl 2,5 éve a DTEK 60 volt, akkor gondolkodás nélkül váltanék. A Motionnal sokáig szemeztem mikor kijött, de annyi pénzért az a hardver, a kamionnyi káva (ami a legkisebb baj lett volna) és a gyenguska kamera nemigazán érte meg az árát.

    Egy szó mint száz, szerintem nagyon sokan vagyunk akik vennének egy erős full érintős BB-t. :K

    Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

Új hozzászólás Aktív témák