Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polarstar

    nagyúr

    válasz #14017 üzenetére

    Nagyon nem ártana, ha a cég végre összeszedné magát és elkezdene itthon is hirdet-getni.

    Megmutatja az elkötelezettséget az is, hogy a csodás hazai tekker dumanapon: Vele-Tech.. a Blackberry "távol tartotta magát" :(( :(( :((

    Tegnap találkoztam megint két ismerősömmel és most kivételesen beszélgettünk többet is a hogy vagytokon kívül. Én megkérdeztem, hogy mi az az egyedi építésű motor. Aztán véletlenül szóba került a Blackberry. Véletlenül volt nálam ép kettő is. :DDD :P így megmutattam nekik. El voltak képedve, hogy milyen klassz. No persze egy ismerősnek sincs. :D Mondtam is nekik, hogy ez "nem igaz már", egy ismerősötök már van! :C

    Más: Valóban van itthon gond, méghozzá nagy! Mi a fenének hanyagolnak minket el ennyire??

    Egy másik kedves ismerősöm (szintén bleki érintett) tolmácsolt tegnap is..
    Mondta is, hogy látszik a népbutítás: Az angoloknál csak Blackberry meg elvétve pár ifon volt. A németeknél meglepő módon csak Blackberry. Az egész magyar delegációnál pedig csak droid.

    Nem hiszem, hogy ennyire szar lenne a BlackBerry, hogy ne vennék a magyarok! Nekem van 3.

    Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

Új hozzászólás Aktív témák