Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • punisher1

    aktív tag

    válasz drmotto #14006 üzenetére

    Rosszul írtam mert a kinézetet is a menüre értettem inkább.Mivel nekem jópár családtagom a világ másik felén él ezért sokat használom a skype-ot ezért nekem fontos a kamera.A hasonlóságot én inkább úgy nézném ahogy már említettem mint pl win7 és win8 közti különbség.Persze írhatnád most miért mennyit használod a start menüt meg ott a metró felület amin minden ott van.A menüt szoktam használni mivel fordítgatok programokat-játékokat és sokszor van úgy,hogy egy app is pl csak akkor települ fel ha leválasztom a belső sd-t.Én elhiszem,hogy ahogy írtad hetente cseréled a romokat gondolom hajt a kíváncsiság.Engem is hajt de ha állandóan rendszert telepítgetnék akkor mikor használnám a tab-ot.Türelemmel kivárom mikor a mester azt mondja kész a rendszer teljesen.A win 8 esetében is így voltam feltettem megnéztem milyen irányban megy a dolog és mik a főbb változások nem mint sokan mások,hogy azonnal feltenni és utána mindenhol írják nem megy ez nem jó az mikor tisztába vannak vele még csak készülő változatról van szó.
    Remélem nem lesz igazad és megoldják a kamerát,én reménykedek benne.És elnézést kérek,hogy leírtam a véleményem senkit nem akartam megsérteni vagy ilyesmi.Én is nagyra értékelem Asturel mester munkáját és mindig is mondtam bárcsak annyit tudhatnék mint ő vagy Lawrence 74.De úgyanígy vagyok a win7 és win8 esetében is kétszer is meggondolom majd váltok-e.Bár a véleményem arról is az,hogy igazán tabon lenne frankó a win8.

Új hozzászólás Aktív témák