Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsinnyegtet

    aktív tag

    válasz DaDa #5501 üzenetére

    Bár én még csak kb. fél éve használom a H9-et de pont a héten néztem jobban körül, hogy ha esetleg black friday vagy egyéb karácsonyi akcióban belebotlanék valamibe akkor mi lenne az...annak ellenére, hogy az én igényeimet szinte teljes mértékben kielégíti. Szerencsére a munkahelyemen lehetőségem van aktuális android illetve iOS modelleket nyomkodni, kézbe venni mivel van pár szintén tech "függő" kollégám. :D
    Fogtam a kezemben Xiaomi Mi8-at mert az öcsém arra tekeredett rá a H9 után...nem szeretnék MIUI-t...semennyire sem.
    Fogtam kézben Xiaomi Mi A2-őt...vagyis csak próbáltam 1 kézzel használni de nem nagyon ment pedig 198 cm vagyok. Viszont az android one nekem tetszett.
    Fogtam kézben S9-et...ennyi pénzt egyenlőre nem adok telefonért pedig a samu amoled cucca nekem még mindíg nagyon tetszik.
    Fogtam kézben Iphone XS-t...valószinűleg a sok év iOS miatt fogott el újra az érzés, hogy KELL...most, hogy már van eSIM a dual dolog sem lehet akadály...de az ára :(
    Konklúzió...nagyon tetszene valami android one cucc kezelhető méretben de egyenlőre maradok a H9-el és inkább elköltöm a 2 gyerkőcre a pénzt...de az ördög nem alszik. :D ;]

    [ Szerkesztve ]

    A rock and roll az nem egy tánc...

Új hozzászólás Aktív témák