Hirdetés

2019. február 23., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-06-03 18:17:06

Mobilarena

Mobilaréna teszt: Honor 9 - fény-másolat
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Honor 8 topik - A két telefon között egyelőre szinte csak hardveres eltérés van, ezért, ha kérdésed van, keress rá a Honor 8 topikban is.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#5451) DaDa válasza modflow (#5450) üzenetére

DaDa
(senior tag)

Én szinte biztosra veszem, hogy nem lesz. Ezt eljátszották anno LG-ék is a G4 el meg még jó pár gyártó. Ez csak beetetés. Most már olyan gyorsan adják ki az újabb telókat, hogy talán egyetlen gyártó sem engedheti meg magának a 2 fő verzió váltást. Ez persze az én véleményem.

[ Szerkesztve ]

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#5452) nonsen5e válasza Divinity (#5447) üzenetére

nonsen5e
(PH! kedvence)

Úgysem veszek több Huawei telefont, de talán nem nagyon, hanem csak kicsit g*cinek fogom őket tartani ha kiadják. :D

「今が最高」

(#5453) Bailey válasza DaDa (#5451) üzenetére

Bailey
(senior tag)

Szerintem meg fogja kapni. Főleg, mert a Huawei Mediapad M5 is elvileg megkapja. Márpedig az idei tablet, alapból Oreo-val jött ki, ugyanezzel a hardverrel. Arra illik legalább egy főverziót kiadni, viszont akkor nem tudnák kimagyarázni, hogy a Kirin 960-as telefonoknál mi az a hardveres korlát, ami miatt nem lehet azokra is kiadni. És a Honor 8 is végül megkapta a második főverziót. De ez csak az én véleményem. Ráadásul, a Samsung is szokott 2 főverziót adni egy ilyen kategóriás telefonnak. Ami pedig még fontosabb, a Xiaomi nagyon nyomulni kezdett világszerte idén, így a Honornak is jobban kell igyekeznie mostantól.

(#5454) DaDa

DaDa
(senior tag)

Kis segítség kéne. Nova launchernél, megoldható valahogy a képernyőzár hozzárendelése a duplakopphoz? Azt írja ki a gyári "képernyőzárhoz", hogy az alkalmazás nincs telepítve, így sem widgetként sem a Novaban hozzárendelve nem tudom használni. Device administratorban engedélyeztem. A Nova saját lezárása meg elég sokáig nem zárja a képernyőt és könnyen visszajön hiába van 0-ra véve a lezárás.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#5455) DaDa válasza DaDa (#5454) üzenetére

DaDa
(senior tag)

Ha jól látom xda-na akkor nem is lehet gyári-t használni sajnos.

(#5456) qltsar válasza DaDa (#5455) üzenetére

qltsar
(PH! addikt)

Fura amugy, nalam 368 alatt ez mukodott, amiota frissitettem ez nem mukodik ugy, ahogy elotte, valamint a 2 step authentication sem megy.

Utobbira mar mibdent probaltam, kitoroltem a telefont az accountombol, ujra hozzaadtam a Google accountomat a telefonhoz stb.

A vegeredmeny az lett, hogy most mar nem megy tovabb, ha hozza akarom adni Google promptot a 2 step verificationhoz.

Feldobja a promptot, rabokok a Yes-re, majd kiirja, hogy sign-in approved es ottmarad az ablak ami varna a visszajelzest, hogy ranyomtam a Yes-re:( :W :O

(#5457) bontabela73

bontabela73
(kvázi-tag)

Nálam a B374-re frissítés után is működik a kétlépcsős azonosítás. Ahogy előjön a prompt, rányomok a Yes-re, a prompt eltűnik és megtörténik a bejelentkezés.

Minden rendszerfrissítés után factory reset-et szoktam csinálni, majd mindent újra beállítok. Ez időigényes, de a készülék zökkenőmentesen műlödik,

Több angol nyelvű oldalon is olvastam, hogy a Honor 9 bekerült a Google által indított Project- Treble programba és nagyon valósuínű (de ez nem jelenti, hogy biztos is), hogy a Mate 9, P10 és P10 Plus készülékekkel együtt megkapja az Android 9-et. Ezzel kapcsolatban azért vannak fenntartásaim, mert a P9 esetében is úgy volt, hogy lesz Oreo. Lett is, de csak Kínában. Majd meglátjuk.

A jelenlegi rendszerrel teljesen elégedett vagyok, a készülék gyors, az akku üzemidő is elég jó.

(#5458) Aki21

Aki21
(fanatikus tag)

Sziasztok. Kollegámnak van honor 9 telefonja. Nem tudtok valami megoldást arra hogy mi lehet az hogy random időközönként megnyitogatja a chromot reklámokkal. Még zárolt képernyőnél is. Wipe cache már volt

(#5459) diegho válasza Aki21 (#5458) üzenetére

diegho
(PH! nagyúr)

Vírus.

(#5460) Aki21 válasza diegho (#5459) üzenetére

Aki21
(fanatikus tag)

Azt sejtettem. De nem lehet valahogy leszedni? Mert nekem is volt hasonlo az s7edgen de nekem sikerült leszedni de már nem tudom hogy

(#5461) Divinity válasza diegho (#5459) üzenetére

Divinity
(senior tag)

:C :C

Ugye tudod, hogy nem létezik olyan, hogy vírus? :U

.sign{ display: none; }

(#5462) Divinity válasza Aki21 (#5460) üzenetére

Divinity
(senior tag)

Valamilyen app dobálja, valószínűleg leszedett valami hülyeséget, az appok listájában lehet szétnézni van e benne valami. Valamint amikor feldobja a recent apps-ben láthatónak kéne lennie a app nevének

(#5463) Aki21 válasza Divinity (#5462) üzenetére

Aki21
(fanatikus tag)

Meglesem majd neki. Addig is köszi a tippet

(#5464) snakebait válasza Aki21 (#5458) üzenetére

snakebait
(fanatikus tag)

Nekem is volt hasonló. Én az árúházból leszedtem a Malwarebytes alkalmazást, ami egy hónapig ingyenes, és azzal sikerült eltávolítani-megoldani a problémát. Azóta meg meg is vásároltam a progit.

Honor 9+Amazefit Pace

(#5465) Sanki válasza Aki21 (#5463) üzenetére

Sanki
(Topikgazda)

Esetleg a beépített víruskeresővel lehet még futtatni egy vizsgálatot.

Képeim: https://www.flickr.com/photos/150171133@N05/

(#5466) diegho válasza Divinity (#5461) üzenetére

diegho
(PH! nagyúr)

aha

(#5467) k.gabor89

k.gabor89
(újonc)

Sziasztok! Nektek jön frissítés a telefonra? Nálam az utolsó frissítés még a májusi biztonsági frissítést tartalmazza. Az asszony mate 10 lite-ja tegnap is kapott ami már a szeptemberit tartalmazza. Próbáltam a firmware finder-t is, természetesen a leirtak alapján, de úgy sem talált semmit. A telefonnal van a probléma, vagy másnál is ez van és inkább legyek türelemmel?
Köszi, üdv Gabi

(#5468) DaDa válasza k.gabor89 (#5467) üzenetére

DaDa
(senior tag)

Melyik verzió van most rajta?

(#5469) modflow válasza k.gabor89 (#5467) üzenetére

modflow
(őstag)

Szerintem mindenkinek megjött már a 374-es frissítés.
Sajnos te lehetsz a kivétel.

(#5470) diegho válasza modflow (#5469) üzenetére

diegho
(PH! nagyúr)

Nekem ezt akarja most letölteni: STF-L09 8.0.0.375(C432)-FULL. Na akkor ez meg mi?

(#5471) qltsar válasza diegho (#5470) üzenetére

qltsar
(PH! addikt)

Valakinek mar lentebb megjott ez. Talan oktoberi secupatch? FFrol nalam is approved, de mint mindig, megvarom, hogy kikuldjek hivatalosan.

[ Szerkesztve ]

(#5472) k.gabor89 válasza DaDa (#5468) üzenetére

k.gabor89
(újonc)

Jelenleg ez a verzió van rajta :

STF-L09 8.0.0. 365(C432)

[ Szerkesztve ]

(#5473) qltsar válasza k.gabor89 (#5472) üzenetére

qltsar
(PH! addikt)

Ez nem jött ki hivatalosan, feltételezem akkor FF-el raktad fel?

Röviden: a legegyszerűbb, ha egy service ROM-ot ráeresztesz azokból a verziókból, amiket hivatalosan, OTA-n kiküldtek, B360; B362; B368; [?B372?]; B374; B375.

[ Szerkesztve ]

(#5474) diegho válasza qltsar (#5471) üzenetére

diegho
(PH! nagyúr)

Ez nekem simán feljött ma a telefonon.

(#5475) qltsar válasza diegho (#5474) üzenetére

qltsar
(PH! addikt)

En nem a 375-rol beszeltem, hanem a 365-rol, azert is irtam a listaba, mint hivatalos OTA;)!

(#5476) HurkaLES

HurkaLES
(tag)

Sziasztok.

Ha 2 SIM van a telefonban, és például a 2. SIM-en aktív a mobilnet, és a 2. SIM-en hívnak akkor aktív a mobilnet? Tehát hívás közben tudok netezni? Nektek is jobban merül a telefon 2 SIM-el?

Illetve eddig ha pl 2.SIM-en telefonáltam és hívták az 1.SIM-et akkor automatikusan el is utasította, sőt nekem még üzenetet sem küldött néha hogy hívtak. Beállítottam, hogy ha telefonálok az egyikről és hívnak a másikra akkor átirányítja és jelzi, tehát tudok hívást tartani és közben beszélni mással.
Viszont amikor hívást tartok, olyankor számol fel egyenleget?

Te ittál?? Nem, itt ülök!!! /Honor 9 Blue, Logitech Driving Force GT/

(#5477) qltsar válasza HurkaLES (#5476) üzenetére

qltsar
(PH! addikt)

Az elso reszere tudok valaszolni. Pont tegnap vettem eszre, hivtak a SIM2-n, es a SIM1-en van az aktiv mobilinternet. Siman eldobta mikozben hivtak a kettesen.

(#5478) Mennali válasza qltsar (#5477) üzenetére

Mennali
(fanatikus tag)

Azért mert nem dual active, hívás közben akkor nem megy el a net ha 3g-s hálózatra vált hívás közben vagy 4g-n volte esetén

(#5479) Mcleod

Mcleod
(tag)

Sziasztok!

Beléptem a sárguló képernyősök közé... T-s a készülék, kérdésem, hogy mik a tapasztalatok a szervizzel: Mennyi idő kb. a javítás, adnak-e cserekészüléket, kell-e factory reset-et csinálni mielőtt leadom a telefont, van-e bármi egyéb jótanács esetleg?

Köszi!

Csak egy maradhat!!

(#5480) zsinnyegtet válasza Mcleod (#5479) üzenetére

zsinnyegtet
(fanatikus tag)

Szia!

Az ÉN tapasztalataimat írom:
- 2-3 hét
- nem adnak cserekészüléket
- reset szerintem a saját érdekedben szükséges bár a szervizben úgyis kuka lesz minden
- egy "kvázi" új készüléket fogsz visszakapni

Üdv. :)

A rock and roll az nem egy tánc...

(#5481) nrg_52 válasza Mcleod (#5479) üzenetére

nrg_52
(őstag)

En is most fogom vinni firstphone-hoz. Nincs cserekeszulek, viszont megkerdeztem elore van-e alkatresz, meg mennyi munkajuk van. Ezek alapjan hetfon kell bevigyem, es akkor aznap vagy masnap kesz. Legutobb reggel vittem, este mehettem is erte. Ja, ez a debreceni firstphone.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#5482) qltsar válasza nrg_52 (#5481) üzenetére

qltsar
(PH! addikt)

Viccen kívül, én csak ezért leutaznék Debrecenbe, mert itt BPn nem vállalják (vállalták régebben), hanem elvileg megy a TMX-hez, akiknek a kezébe nem fogom adni a készülékem...

(#5483) Divinity válasza qltsar (#5482) üzenetére

Divinity
(senior tag)

A múltkori incidens Debrecenben leadva, TMX-hez ment.
Nem volt gond velük, mondjuk új készüléket adtak lehet azért

(#5484) nrg_52 válasza Divinity (#5483) üzenetére

nrg_52
(őstag)

Nekem azt mondtak, ha eppen nincs alkatresz es hosszabb ideig tart beszerezni, akkor kuldik tmx-hez. Direkt megkerdeztem oket 2 hete, mostanra igertek, hogy lesz, lett is.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#5485) Divinity válasza nrg_52 (#5484) üzenetére

Divinity
(senior tag)

Nekünk ugye halott volt a készülék úgyhogy kicsit más szitu de egyből rávágták, hogy hát ezzel valószínűleg itt semmit nem fognak tudni csinálni. :(
Azt mondták vagy a Huawei customer service centerbe megy vagy a TMX-hez. TMX-hez ment.

Debrecen Plázában a Firstphone

[ Szerkesztve ]

(#5486) MeSKA

MeSKA
(fanatikus tag)

Sziasztok! 374-es szoftverrel csinált valakinek olyat, hogy az alsó navigációs gombok nem világítanak?

(#5487) gabor.vig válasza MeSKA (#5486) üzenetére

gabor.vig
(fanatikus tag)

Csak kialszanak hamar, nem?

(#5488) bedibazsa válasza MeSKA (#5486) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Még nem csinált soha ilyet, amikor megvettem, beállítottam, hogy állandóan világítsanak, azóta jó.

(#5489) MeSKA válasza bedibazsa (#5488) üzenetére

MeSKA
(fanatikus tag)

Egyáltalán nem világít. Eddig nekem is úgy volt, hogy mindig világított, de az új frissítés óta nem működik bármit állítok rajta. :(

(#5490) zsinnyegtet válasza MeSKA (#5489) üzenetére

zsinnyegtet
(fanatikus tag)

Mind a 3 navi gombod aktív? Mert ha jól tudom csak akkor megy a háttérfény ha mind a 3 gombhoz funkció van rendelve. :F

A rock and roll az nem egy tánc...

(#5491) MeSKA

MeSKA
(fanatikus tag)

Igen, mind aktív

(#5492) bedibazsa

bedibazsa
(fanatikus tag)

Egész jó a SoT, egy éves aksival, 2 SIM-mel. Ha néha mérges vagyok szoftveres hülyeségekre, eszembe jut, hogy jó az aksija a telónak és nyugodtan várom ki, míg nem vehetek újat. :D

(#5493) chros válasza bedibazsa (#5492) üzenetére

chros
(őstag)

:) Mennyi volt a keszenleti ido?

(#5494) bedibazsa válasza chros (#5493) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Az 20 óra volt, aránylag sokat nyomkodtam.

(#5497) bedibazsa

bedibazsa
(fanatikus tag)

Azt vettem észre, hogy a telefonom 4-5 napja elkezdett laggolni. Alkalmazásba ki-be lépve, mappákat megnyitva. Eddig ilyen nem volt és ez kifejezetten idegesítő. Másnak van hasonló tapasztalata?

(#5498) modflow válasza bedibazsa (#5497) üzenetére

modflow
(őstag)

Nincs.

(#5499) hjoci1980 válasza bedibazsa (#5497) üzenetére

hjoci1980
(senior tag)

Nekem B368-on laggolt, fagyott és újraindulgatott. Most B374-en vagyok és tökéletes. Esetleg egy wipe cache, hátha.

(#5500) EndR válasza bedibazsa (#5497) üzenetére

EndR
(tag)

Nekem tavaly augusztus óta van meg, de eddig (kopp-kopp) egyetlen szoftver verzióval sem volt bajom. Idáig teszi a dolgát tökéletesen, lagmentesen! :K

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.