Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crafter32

    őstag

    válasz PACSA75 #20832 üzenetére

    Nincsen bajom az aksival, nyáron jól bírja. Pár hónapos a készülék. Télen pillanatok alatt lemerül, de nem vészes ha nem használom és kabát alatt marad :).
    Az ios-t nem tudom megszokni. Ez a gondom. Nincsenek könyvtárak, nem válogathatom kedvemre összevissza a csengőhangot, de videók mp3 rendezése is számomra kellemetlen.
    A legnagyobb problémát a böngésző betűméretekkel, egyetlen böngészőben meg tudtam oldani. Az Aloha tudja csak a betűméret állítását. Safarit kukáztam bár sajnos törölni nem tudom.
    Már az elején rájöttem iCloudot is ki kell nekem irtani. Amikor először kikapcsoltam több száz névjegy tűnt el. Azt hittem sokkot kapok. Most már rutinosan az első belakásnál Gmailt és Dropboxot használva teljesen elfogadható és nem kiabál állandóan vásároljak plusz tárhelyet a semmiért.
    Más a felhasználási szokás. Ennyi. BBM et is használtam amíg tudtam. Végül jött az üzenet megszűnik az OS10 után.
    Ez vmi olyasmi ha először IPhonet vettem volna vmikor 2008 ban amikor kezdődött az egész és azt szokom meg, most nagy ios fan lennék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák