Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diablo1984

    veterán

    válasz mohabá 007 #53115 üzenetére

    az fasza, viva opel, 10 évente vezérlés csere az elég spór!

    hol van a listából az 1,9 cdti 150ló? vagy az általánosan a z vagy y közé tartozik? én meg lecseréltem continentalra hogy eladjam 9 hó múlva..... amúgy az a furcsa, hogy asszem ennél a vízpumpát is a vezérlés hajtja és az hogy kibírjon 10 évet az attól is függ, hogy mit keringtet, ha csapvizet, vagy megkövült fagyállót, beáll a vízpumpa és elszáll a vezérlés... sok az a 10 év, a kisfiam akkor már javában sulis lesz....

    (#53116) Lauda : ha tényleg a hengerfej és kifelé szivárog(inkább a hengerek felé jellemző a nagy hő és égéshez közelebb), az azért rossz, mert befelé is tud akkor, csak bennt tud az égéstérbe is jutni és a hűtővízbe is! egyik sem egészséges dolog, azt hengerfej le, síkolás+új hengerfej tömítés+új hengerfej csavarok a megoldása(feltételezve, hogy a hengerfejed jó, a szelepvezetők, szelepszár szimmeringek is jók a hengerfejben). ez kb min 50 ezres beruházás és akkor még baráti szerelőt is találtál.....
    ha szelepfedél(nem tudom, hogy tudod-e mi a diffi a kettő között) akkor egy 3ezer ft kb és te is ki tudod cserélni

    de ha fel akarod gyújtani, az is megoldás, de vedd fel videóra..... :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák