Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #97544192

    törölt tag

    válasz Zájec #5307 üzenetére

    Jól van, de ha 1333 MHz-t beállítod 3200 MHz Uncore-al, 1600 MHz-t is 3200 MHz Uncore-al, nehogy azt mond nekem hogy nem gyorsabb, mert lemegyek hídba! ;]

    "most nem azért kérdem de szerinted, mert nagyobb értékü szám akkor nálad az gyorsabb teljesitményben ?"
    Nem, de ha azonos az Uncore mindegyik beállításnál, akkor igenis gyorsabb!
    A P45-ös képednek nincs értelme.
    "persze ez is be tudom-e állitani függö... ha jól számolom akkor már egy 3600mhz uncore kell hozzá,, ahhoz meg már kell jócskán a QPI/VTT feszböl... mennyi is ?"
    Jól van, de egy Corsair Dominator nem bírja garantáltan az 1800 MHz-t... Én most nem beszéltem QPI/VTT feszültségről, de azért kéremszépen, mégiscsak tud valamit az az OCZ Kit, ha 1600-at viszi CL8-on, 1800-at pedig CL9-en! Nem kell szarabbat venni azért, mert azt is be tudod lőni blabla. Minden RAM-ot be lehet jól lőni, de pl. ha kifog egy szar Kingmax-ot, akkor cumi van. Kingmax-ból is ki lehet rosszat fogni, és akkor nincs visszaút... Egy ilyen OCZ-ből hogyan akarsz kifogni rosszat, ha garantáltan viszi az 1600-at CL8-on, 1800-at pedig CL9-en? Ha nem viszi (persze rendes beállítások mellett) akkor igen is cserélik garanciába. :)

    Mindegy, mert a lényeg szerintem az első mondatomban volt. Lehet, hogy te nem értesz egyet, de én szerintem az 1333 MHz gyorsabb, mint az 1600 MHz. Így van ez a 2660 MHz-nél, meg a 4000 MHz-nél is :DDD

Új hozzászólás Aktív témák