Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nippon

    őstag

    válasz tome.jr #3634 üzenetére

    Már leírtam az előbb (Quantum Obsidian 2 x-24) ez egy szendvicskártyás SLI volt, 1998-ban volt 700$. Azóta eltelt sok idő, de nem sikerült megbarátkoznom az SLI-vel, sokszor bugos, gyakran nem hozza a kívánt teljesítményt, én nem szenvedek vele. Inkább megveszem az egykártyás megoldást. Most egy GTX 260-nal nyomom mert 22"-es monitorom van és ide többnyire elég, ami jól fut az jó ezen is, 2 játék miatt meg nem költök még el +150-et a gépre.
    Mivel csak Intel lapot használok, eddig nem is tudtam volna SLI-t használni, erre csak most nyílna lehetőség, de asszem most sem élek vele. Majd ha lesz GT300, akkor veszek egy 26" monitort és bízom benne, hogy elég lesz hozzá 1db csúcskártya is.

    Még az i7-et sem vettem meg, mert P6T Deluxe V2-öt szeretnék. Nem fizetek +10-12 ezret a SAS vezérlőért, amit aztán sosem használnék (meg állítólag nem is tökéletes rajta)

    sniper elite: Akinek ilyen professzionális legerősebb procira van szüksége az megveszi!

    Ja az megveszi, csak nem 4870X2-vel és thermaltake 1200W-os táppal használja, és főleg nem játékra...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák