Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    Na van QPI tapasztalatom is! Magas VGA-memória-igényű játékoknál, mint pl. a GTA4 alaposan felhúzott graffal (nálam 1024MB Vram-ot kérne a játék szerint...) 512-es VGA-val jelentősen gyorsult magasabb QPI-vel. A proci abszolút alapon volt, turbo, ht on, először alap QPI-vel néztem. A középső szigetről mentem át a hídon egy elvéthetetlen útvonalon. Elég gyakran beesett az FPS 20 környékére, ami nem tetszett, mivel 3Ghz-es Q6600-al nem csinált ilyet ugyanígy beállítva. A QPI-t felhúzva 6.4-re, minden változatlanul máris felkúszott a minimum FPS ugyanazon az útvonalon nézve 25-30 közé... Nagyságrenddekkel folyamatosabb volt a játék, semmi hirtelen belassulás és barátai, mintha 1gb-s lett volna a karim.... :C (Hát mekkora flash volt, mikor 3,8Ghz- 7,2QPI-vel is kipróbáltam... :DDD Azt nem mértem meg precízen, de a feeling nagyon ütött! kb. 30-40 közötti FPS-t kaptam...) Vicces csúcsforgalomban a nagyhídon 30 fps-el átrobogni.... :C
    (Tesztelt beállítások: 1680*1050, minden maxon, minden, kivéve látótávolság, az "csak" 50-en volt. Nem vagyúk túl kompromisszumképes képminőség téren... :C )
    ja, és a ram se volt hajtva, 1080, CL8... Everestben kevesebb, mint 11K-t olvasott....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák