Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz subaruwrc #19869 üzenetére

    Hát igazából nem szívesen bontanám meg a masinát, nem szeretem ki-be rakosgatni benne a cuccokat....
    Viszont Zsubi eredményét tudom linkelni I7 referenciának DC-ben: [link]
    Illetve tudok mutatni saját eredményeket: [link]
    Ebből meg kiderül a 24/7 beállításom és az 1400@CL7 eredménye (első 2 link): [link]

    Amúgy pedig sportszerűtlennek tartanám, ha az I7-ből ki kéne venni a 3. csatornát... AMD-ből se szedném ki, ha nekik 4-csatornás lenne.... Az azonos órajelek ám legyenek... :D Amúgy ahogy mondod, az AMD-k nagy baja a "gyenge" NB, vagy L3, az fogja vissza szerintem, vagy valami más a prociban.... A memória bírna ám többet is.... Csak viszonyítási alapnak, mit tud egy DDR3-as memória single channelben, P35 lapban 1500@CL7-ben: [link]
    És még itt se 100%, hogy kifutotta magát, mert a dual-channel se gyorsult igazán: [link]
    Na mind1, kíváncsi vagyok, mit tud kezdeni egy phenom2 1400@CL7 ramokkal....
    Amúgy nincs bajom nekem az AMD AM3-as rendszereivel, sőt.... De az ő helyük nem a csúcskategória, hanem az erős közép, vagy legfeljebb a csúcskategória alja.... :K Haveromnál is nagyon szépen teljesít egy Giga AM3 lapban egy Phenom2 720BE 4gb rammal, 4850-el, és nagyon baráti áron volt, én raktam össze neki, meg én is állítottam össze, és abszolút nem bántam meg, hogy ezt ajánlottam neki. Ja, és ő sem, hogy rám hallgatott.... :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák