Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hydra SR

    addikt

    válasz ThufirHawat #117 üzenetére

    Hát örülnék neki, ha tényleg ilyen lenne. Ezzel a Canon ismét odapakolna a beugrószintnek. A listában elég sok olyasmi szerepel amik miatt bizony simán átváltanék 450D-re, ha eljutok oda. Meglepően ésszerű változtatásnak tartom ezeket, az eddigi tendenciából erre nem számítottam. Azt hittem, majd jól 14 megapixeles lesz, tovább kicsinyítik a vázat, esetleg a bajonett is műanyag lesz, gyengítik a vakut, beletesznek egy Auto ISO-t (tudom, te annak örülnél, én nem hiányolom :) ), megjelenik még pár info a status lcd-n (ami nem lenne baj de nem éppen forradalmi újítás), esetleg egy AF segédfényt rátesznek ami megint nem lenne rossz, kivéve ha a mostani vakuvibráltatás HELYETT teszik ezt, és nem PLUSZBAN. A váz megváltoztatása persze együtt járna azzal, hogy az összes létező kiegészítő kütyü inkompatibilis lesz (akksi, markolat, távkioldó, szögkereső, szemkagyló kibővítő stb.). Esetleg támogatna még más kártyatípusokat is (ez sem lenne baj de megvagyok nélküle). Meg valami olyan szoftveres funkció amire rá lehet hazudni a laikusoknak, hogy az képstabilizátor, vagy mondjuk arcfelismerés vagy valami ilyen csillivilli hülyeség. Én csak ilyen változtatásokra számítottam. Adja az ég, hogy ne így legyen. Bár a lista nem zárja ki az általam felsorolt negatív változásokat sem sajnos.
    És igen, legyen csak fekete, szerintem a 350D ezüstszínű változata irtó hülyén nézett ki :)

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

Új hozzászólás Aktív témák