Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peetig

    csendes tag

    Sziasztok!

    Immár 3 hónapja boldog tulajdonosa vagyok egy Sansa Fuze(2Gb)nak. Eddig csak dicsérni tudom, bár egy-két apróság azért zavar. Még a nagy válság előtt sikerült hozájutnom 16e ft-ért, és látva a drágulást: szerencsém volt.

    Gyári füles: szerintem felejthető, bár az előző Dimarson lejárszómhoz mellékeltnél azért jobb... Most egy Sennheiser MX360 füles van (ha jól tudom ez olyan középkategóra). Ahogy már írták többen is, az eq beállításokkal sok időt el lehet vacakolni, amíg elfogadható értékeke kapunk, azonban a hangminőség még így is remek. Aksi: meglepően sokáig bírja, több mint 1 hétig nem kért enni (napi 1-2 óra zenehallgatás + 40-60 perc filmnézés). A filmlejátszás: alapvetően nem erre lett tervezve, és ez sajnos látszik is. CSAK a mellékelt szoftver segítségével lehet konvertálni, és bődületesen lassú (több pc-n is próbáltam, szóval nem konfig függő). A 1.5 óránál hosszabb fájloknál, kb a film felénél, elkezd elmenni a hang-kép szinkron (mivel szinte kizárólag sorozatokat nézek rajta, engem ez nem zavar). Az USB kábele is egyedi kialakítású, és ahogy keresgéltem, itthon beszerezhetetlen. Ha esetleg eltűnik, lehet USA-ból rendelni :( . Nagy piros pont jár a Sandisknek a bővíthetőségért, valamint a jó ár-érték arányért. A lejátszóra 2 év gari vonatkozik, és ha csak le nem dobom, szerintem ki is bírja.

    Kellemes ünnepeket és jó zenehallgatást kívánok!

    Compaq Armada 7400.

Új hozzászólás Aktív témák