Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ponti_ak

    addikt

    válasz SOAD19 #6984 üzenetére

    Szia, sajnos Samsung tapusok terén nem vagyok járatos. :( Annyit tudok, hogy általában jól összerakott, közép-felső kategória hangú lejátszókat gyártanak, egészen kezelhető menüvel. A P2 külföldön nagy siker (volt), de az sajnos drága.

    Film- vagy klip-nézegetésre egyébként szvsz 2,5"-nál kisebb kijelzős kütyüvel felesleges próbálkozni.. Cowon D2-m volt egy évig, és az rajzfilmekhez, sorozatokhoz még éppen jó volt. /Oké, tudom, ne neked magyarázzam, hanem az unokatesódnak.. :)/

    Ha mégis kell legalább a jpg-nézegetés, akkor olcsó cucc, minőségi hanggal pl. a Sansa Fuze vagy a Meizu M3. Itt pl ez utóbbiból 12-13k a 2gb-os verzió.

    PTI, Momo, Odys és társai nem ajánlottak, leglábbis én semmiképp sem vennék ezek közül. Akkor már inkább valami jónevű használtat, garival..

    @norbee2244: a Clip miért nem jó? Az "ID3-only"* miatt? Hisz talán kisebb is a Stone-nál, és a csiptetőjével egyértelműen adja magát a sportolásra. (* folder-browse-t nem támogat). A hangja meg fényévekkel a Creative előtt jár.

    üdv:ponti

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák