Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz Topiccsendőr #96848 üzenetére

    Nem hiszem, hogy pont egy oktató nem merne eléggé rátaposni a hátsó-, és progresszíven rámarni a fékre.
    Nyilván nem az a lényeg, hogy az első féket izomból megmarjuk, hanem, hogy tudatosan a helyes fékezést gyakoroljuk, hogy amikor szükség lesz rá, akkor ösztönösen a megfelelő módon fékezzünk...

    Sajnos az én motoromon nincs ABS, így nem tudom összehasonlítani annak be- és kikapcsolt állapotát. Nyilván összehasonlítani csak azt a motort lehet, amin van, és ki is kapcsolható, mert más-más motor más-más műszaki állapotnak vagy felépítésnek örvend...

    (#96852) CyberPunk666
    Nem értek egyet: volt olyan, hogy délelőtt gyakorolgattam a korábban tanult helyes fékezést, és szerencsére pont aznap délután volt egy olyan kanyar, aminél megijedtem, mert elbambultam, és jött a "hűbaszdmeg" faktor! A sportcsoki is belém fagyott! Mégis úgy fékeztem, ahogy szerencsére pont aznap gyakoroltam, és a kanyart végül simán abszolváltam. Ha mondjuk 3 hónapja nem is gondoltam volna a helyes fékezésre, akkor lehet le kellett volna porolnom a ruhám utána...

    (#96853) Pocee
    Ilyen komoly beruházást nem várhatunk el senkitől! :DDD

    (#96854) Horvi
    Szerintem felesleges. A lényeg az összehasonlítás, az hogy az hány méter igazából irreleváns :U

    Szerencsére a fékutak gyakorlására és összehasonlítására mindenkinek van lehetősége, csak kell találni egy biztonságos helyet hozzá! Javaslom mindenkinek, hogy gyakoroljon, és próbálkozzon! Megéri!

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák