Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alvaro

    senior tag

    válasz stifi #6642 üzenetére

    Valószínűleg az.
    Ha ez a szíj nem dobja el magát 40 ezer után, mint az előző, akkor mondjuk nem olyan vészes, de most épp nem örülök.
    És, mondom, a legjobban az zavar, hogy nem olyan, mint a láncnál volt, hogy tudtuk előre, hogy le kell cserélni, de azért még állítgathattuk néhány ezren keresztül a következő szervizig, nem az volt, hogy hoppá, baja van, azonnal cserélni kell, amihez jaj csak bírja ki ezt a pár napot(!), meg volt, hogy inkább nem is vele mentem dolgozni, csak hogy a döglődő szíjat kíméljem - ilyen kiesések talán megengedhetők egy hobbijárműnél, de nem napi használatban.

    Azt egyébként nem tudom, ha a Wallisnál rendelek alkatrészt, mennyibe került volna, fórumos boltos ismerőstől szoktam. De addig jó nekem :DDD

    szerk. azt nem is mondtam, hogy ha mondjuk Dél-Franciaországban történne ugyanez, jó messze itthonról (nem is Kazahsztánt mondtam, direkt :)), az mennyire kellemetlen lenne. Míg ha egy kommersz láncszett van rajta, akkor az első kisvárosban lenne hozzá pótalkatrész, polcról.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák