Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • baboss

    őstag

    válasz V.Stryker #57148 üzenetére

    Nézelődtem is.mert volt mit nézni,de csak a tájat.Múzeum és hasonlóra nem volt időm meg kedvem se.
    Este 21:45-re, de írtam is a hozzászólásban.Csak a fejem fájt a sisakban amikor rajtam volt a maszk,nem tudom miért de 1 óra után valamiért és érdekes fejfájást okozott.A másik sisak amit a gyerek használ az 1 mérettel nagyobb,majd letesztelem azzal is.
    StoneBridge
    Szép kis út lesz. :C Vasárnap nekem is volt egy kanyar kiegyenesítésem,jobbos kifele dőlő kanyar előtt fékeztem,de nem mertem bedönteni a gépet,mert azt gondoltam elfogok csúszni,ezért tovább mentem egyenesen,de szerencsémre volt út is hozzá. :D Az autó pályákra figyelj,mert én hazafele 1 helyen majdnem rámentem,de láttam a figyelmeztető táblát.Viszont egy másik részen biztos,hogy véletlenül ráhajtottam, táblát nem láttam,de 2 sávos út volt elválasztó korláttal és 130 volt a megengedett sebesség és kamera is volt az út felett.Nem tudom, hogy mi lesz a következménye. :W Pedig a GPS-en be volt állítva,hogy elkerülje.Egy 11 km-es szakasz volt és piros R1-et jelzett a GPS.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák