Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    veterán

    válasz Djuree #5533 üzenetére

    szerinted hogy lehet 'nem ugy' hasznalni egy kabatot? :F
    marpedig igenis a ruha szar. konkretan nem is a kabattal van bajom, hanem a zipzarral. panaszkodtam mar tavaly is, olyan f*s anyagbol van rajta a kocsi, hogy a filleres, puha fem egyszeruen szetnyilik. a boltban mikor visszavittem visszanyomkodtak fogoval, de ez nyilvan csak tuneti kezeles
    iden teljesen eltort a kocsi, es mivel valami elmebeteg idiota meret, nem is kaptunk hozza sehol a varosban (cipesznel, gomb/zipzar szakuzletben, kabatszabonal, stb)

    vegul, az utolso pillanatban mielott a teljes zipzarat csereltettem volna, aposom aki egyebkent cipesz (csak az orszag masik felen) talalt hozza valo kocsit, amivel mar mukodik rendesen

    es mielott jonne az hogy 'de akkor is te vagy a hulye' elmondom hogy a parom ugyanilyen (csak par szammal kisebb) kabatja detto pontosan ugyanezeket a tuneteket produkalta (pedig o sokkal ritkabban hasznalta mint en)
    raadasul pont mult heten neki a zipzar vegen levo kis fem pocok is leszakadt, szoval most hiaba van uj kocsi rajta, megint nem tudja hasznalni a kabatot

    ennyit a mugenreszrol... :W

Új hozzászólás Aktív témák