Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz HSM #54975 üzenetére

    Mar ertem hol van a problema.
    A veszfekezes nalad ez:
    Hoppa! Miaz ott az uton? Ahha! Egy akadaly, amelyik keszul elem kerulni. Nade, mivel en a defenziv vezetesemmel direkt nem megyek annyira gyorsan, hogy ez a varatlan dolog belepiszkitson az eletembe, ez nem lesz problema. hiszen barmi elofordulhat.
    szepen akkor kezdjuk el felepiteni a fekutat... Jo... , nehogy sokat huzzak, oke, beult az eleje, most mar fekezhetek, jo nagyot, ahogy a youtubeon lattam... Eees ezaz. aaahh, milyen konnyu volt megallni igy, nem is ertem, miert nem tud fekezni ez a sok hulye.

    Namost az elet az, hogy ha eso ha jeg, ha barmi, te ramarkolsz a fekre, satu!
    Mert nincs ido semmire! Azonnali satu! Es meg az sem biztos hogy kiadja.
    Nem oraknak tuno masodpercek.
    Es pont hogy nem, abs el nem lesz instabil. Ezert kellene kiprobalni, mielott elmeletben leeljuk az eletunket. Azt be lehet satuzni gondolkodas nelkul.
    Es foglalkozhatsz kozben a kikerulessel, nem pedig azzal, hogy akkor mennyit kell ahhoz huznod, hogy ne ess pofara.
    Az abs nem azert van, hogy a fekut rovidebb legyen, hanem hogy iranyithato maradjon a jarmu. Es ez a nem mindegy. Nem lefekezni kell, hanem kikerulni.

    Ha a valosag bem az abs t igazolna, szerinted fejlesztene barki is?
    Ez mar-mar arrogans hozzaallas a reszedrol, ennyi embert ennyire hulyenek nezni, mindenfele tapasztalat hijan meg plane.

    [ Szerkesztve ]

    Nem menekülsz a csendőrség elől.

Új hozzászólás Aktív témák