Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ribi

    nagyúr

    válasz Outlander #40227 üzenetére

    És ha én látom hogy a szotyoládé 120-al megy a belsőben, már fél kilóméterrel előttem, akkor sem mehetek ki, mert tulajdonképp előzöm. Vagy a fél km, lehet akár 100m is?

    Tudom gumiszabály, csak ez a vicc, hogy miért ne előzhetném jobbról? Pont az előző eset miatt.
    Jelzem én is kb 120-130-al megyek az ótópályán, tehát nem a saját béjemwés ámokfutásom akarom igazolni.
    De mennyiben jobb, ha olyannak megyek neki amikor jobbra akarok sávot váltani, aki elhalad mellettem, vagy annak aki előz engem? Ha 180-al jön akkor egyik esetben sem lesz esélyem észlelni. Gondolom ezzel a cikázást akarják kiküszöbölni. Mert az sem ok, ha a belső sor 50-el megy valamiért és a szélen valaki szabályosan halad 130-al. Számomra a halad és az előz jobbról ótópályán egyik esetben sem jó.

    És akkor ne hozzuk be a 3 sávot, mert ott aztán mit csinálsz ha a középső halad a leggyorsabban. :DDD

    (#40229) stifi : ok ne ragozzuk, mert szerintem a jobbról elhaladás is ugyanúgy balesettel végződhet nagyon könnyen, aztán hiába magyarázhatod, hogy te elhaladtál. Pénzben biztos jobban jársz, de akit fellöksz (autóval) a szalagkorlátra, annak lehet mind1 lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák