Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor8.

    tag

    Sziasztok! Jelenleg A2-es kategóriám van. Szeretnék vásárolni egy új motort, sokat nézelődtem ismert márkák között, viszont sokat gondolkoztam a kínai motorokon is. Viszont nem tudok dönteni,hogy mit válasszak. Adventure mocit szeretnék venni, ki is néztem A2 kategóriában pár db-ot. Viszont azon is elgondolkodtam,hogy leteszem az A-t és akkor valami nagyobb adventure gépet veszek. Igazából ami fontos nekem,hogy viszonylag megbízható legyen, ne érjen meglepetés mondjuk egy nagyobb túrán. Két személlyel lenne a legtöbbet használva. 198cm magas vagyok és kb 100kg, szóval méretben is nagyobb adventure moci kellene. Igazából nem tudom, hogy van-e értelme számomra az A kategóriának, mert száguldozni nem akarok szóval átlagosan 110-140 között lenne az utazó, viszont azt se szeretném,hogy egy előzés alatt ne legyen elég Kraft a motorban, két személlyel plusz rakománnyal. Szeretném a véleményeteket kikérni, előre is köszi!

    A2: Yamaha XT660Z teneré (használt)
    Yamaha XT660R (használt)
    Benelli Trk502x
    Voge 500DSX
    Voge 525DSX
    Voge 650DSX

    A: Benelli TRK 702X
    CFMOTO 800MT
    QjMotor SVT 650X
    QjMotor SRT 700 X
    QjMotor SRT 800 SΧ
    Voge 900DSX

    "Amerre járok lebegnek kavicsok, kövek, sziklák, nyílnak virágok és visszafelé folyik a víz."

Új hozzászólás Aktív témák