Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rottenbull

    senior tag

    A CES mar a visszapillantoban sem latszik, es őszintén szólva eleg csalódott vagyok a motoros tech echte hianyzasaval. Ok, ertem en, hogy az AI meg a budi lehuzójában is megéri, de a motoros tech sehova sem megy kb sehonnan mar evek ota. Az autok mar mittudom en hányadik iterációján vannak túl a megszámlálhatatlanon is túl lévő, tőbbnyire atombiztosan működő tech cuccoknak, a motorosokat idén is elkerülte a szerencse. Sehol sem latni a jobbnál jobb infotainment cuccokat, amikkel le lehetne valtani az erosen korlatozott meretu, kinézetű es persze tudásu gyari megoldasokat. Sehol a radarokkal tamogatott visor HuD es AR. A radarokkal tamogatott safety gear, meg ugy egyaltalan minden. Bár valami kósza igeret feltünt, hogy mindegyik bt com mukodni fog az osszes tobbivel fullosan, bár az is lehet, hogy ezt csak álmodtam.
    Nem tudom ki hogy van ezzel, de engem bosszant, hogy ha a motorozas jovoje szoba jon, akkor mindig valami elektromos biciklit mutogatnak, holott egy csomo cucc van más jármüvekben alapként adva, ami hianyzik a motorokhoz. Legalább is nekem.

Új hozzászólás Aktív témák