Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oppenheimer

    veterán

    Szeretnék kérni ruházati tanácsokat 5 napos túrával kapcsolatban.

    Elmondom milyen felszerelésem van és hogy mik velük a problémám. Kíváncsi lennék hogy lehet rajtuk javítani.

    1) Van 1 Forcefield (tech 2?) aláöltöző felsőm (ilyesmi). Azt tapasztaltam hogy ez 1 napot bír nekem, utána büdös lesz. Nem az lenne a lényege, hogy több napra is jó, mert elvezeti az izzadságot és könnyen kiszárad? Nálam nem csinálja ezt.
    Ehelyett vannak jobb alternatívák? Vagy vihetek minden napra külön pólót?

    2) V-Tech-es motoros farmerem van, ebben is rendesen izzadok. A szövetnadrágok jobban szellőznek mint a farmerek? Van valami jó alternatíva erre is? Olvastam nadrág aláöltözetről is, de a Forcefieldes tapasztalatom alapján megkérdőjelezem hasznosságuk.

    3) Cipőnek ilyen Serpentizet tervezek venni, de ha van hasonló árban jobbra javaslat (online rendelés nem játszik, csak személyes vásárlás BP-n), az is érdekel.

    4) Kabátom amúgy sima fekete motoros szövetkabát, lehet bele rakni vízzáró és thermo réteget is, bélések nélkül kinyitott szellőzőkkel elég jól átjárja a levegő. Egy helyben állva durva inkább, mert akkor nagyon gyorsan felhevül a napon. Ezen max 1 teljesen fehér kabát segítene, de nem hiszem hogy költeni fogok rá.

    [ Szerkesztve ]

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

Új hozzászólás Aktív témák