Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3L1T3

    addikt

    Segítségre szorulok.

    Évek óta szeretnék motorozni , de sose jutottam el odáig, hogy ebből legyen is valami. Viszont a problémám, hogy sose ültem még motoron, egy kivétellel 12-3 évesen egy Simsonon ültem és a haverom kabátjába beleakadt a kuplung ezért kiugrott alólam a motor. Az volt az első és egyetlen motoros élményem.

    Most 32 éves fejjel érzem magam annyira rutinos közlekedőnek (autóval), hogy látom ismerem a közlekedésből fakadó hibák, problémák egy részét. Nincsenek is nagy igényeim 250-300ccm bőven elegendő lenne számomra.

    Na és itt jöttök ti a képbe. Első körben hogy kezdjek neki? Mert, hogy az alap problémám, hogy oké befizetek egy A1(B) jogsira, de mi van ha nem is tetszik a motorozás? Vegyek inkább egy 50ccm-es váltós valamit, hogy egyáltalán megtapasztaljam az élményt? Köszi a tippeket, tanácsokat.

    ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

Új hozzászólás Aktív témák