Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dong86

    csendes tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni: most szereztem meg a nagy A-s jogsit tavasszal első motort szeretnék venni. 185 cm magas és 110 kg vagyok.
    Minimum 3-4 évre szeretnék motort venni nem akarok az eladással és a vétellel szórakozni évente. Felhasználás: rövid túrák a környéken egyenlőre, esetleg munkába járás néha napján Budapesten. Fontos lenne, hogy kényelmes legyen a motor és kezdőként is tudjam kezelni, valamint ne nézzek ki úgy rajta mint majom a köszörűkövön. Illetve megbízható motort szeretnék jó alkatrész ellátással.
    Amit eddig vezettem:
    Kawasaki ER6 egyértelműen kicsi volt és a remegés sem annyira jött be, Karbis 600-as Hornet teljesen rendben volt talán kicsit kicsi volt,
    Kawasaki Z-750 kicsit alacsonyan volt a kormány és egyértelműen éreztem, hogy sok lenne viszont az nagyon tetszett hogy nem remeg.

    Naked illetve Sport-Túra motorok tetszenek( BMW F800r,s,st illetve az Aprilla Shiver,,Kawaz-750 amiket eddig néztem), de igazából bármire nyitott vagyok a robogókat leszámítva.
    Kicsit félek, ha egyből 100 lóerő körüli vagy feletti géppel kezdenék kimaradna a tanulási élményből valami.

    Ti mit ajánlanátok?

    Előre is köszi!

Új hozzászólás Aktív témák