Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz Geresics #115187 üzenetére

    ez a hivatalos álláspont. Innentől jön a magánvéleményem:
    Én elvetem azt a viselkedési fajtát, aki elmegy motorral valahova, hogy ott kávézgasson, és a többiekkel trécselhessen. Sajnos nagyon sokan ezt csinálták most a hétvégén. Tudom, láttam. Pécs mellett van egy Orfű nevű falu, ahova a motorosok rendszeresen járnak csak azért, hogy a motorokat letámasztva beszélgethessenek, és most sem volt ez másképp. Most írhatnám, hogy azért láttam, mert lementem Orfűre egy járműve sétálni, vagy sportolni. De nem fogok kamuzni: a KLX-ekkel voltunk, legális erdei utakon mentünk, és kerültük az embereket, amikor megálltunk inni egy frissítőt. Akik ismernek tudják, hogy nálam a határ a szabálysértés és a törvényszegés között van! Aki szabályt sért, az legyen vele tisztában, hogy mit tesz, mivel jár, és véletlenül se okozzon kárt másoknak.
    Az én szememben a gyorshajtás (és pár másik szabálysértés) pont ez a kategória. Aki gyorsan megy, tudja, hogy ezért megbüntethetik. Amíg
    a.) nem irreálisan gyorsan megy (pl. városban 100 felett, stb-stb - gondolom mindenki érti),
    b.) nem közszereplő, akire sokan követendő példaként tekintenek (pl. Dodor, Mackó, stb.)
    c.) nem okoz másoknak kárt
    addig ez az ő magánügye.

    Hangsúlyozom: ez a magánvéleményem, mint átlagos usernek! De ezért megköpködni, beszólni neki ugyanmár rohadtul ne tegye senki! Milyen jogon teszi az, aki a motorjával (autójával, vagy bármilyen járművével) szándékosan átlépte a sebességkorlátozást? Ugyan olyan szabálysértést követett el! Szándékosan! Szóval ne az "rohadjon meg", aki kiment kedves Parci HÁZIGAZDA, LaciCRM és többi fórumozó, hanem aki ilyen álszent módon másokat köpköd...

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák