Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • odihari

    csendes tag

    Sziasztok!

    Érdeklődnék a jártasabb fórumozóktól egy kedvező flottáról. Olvasgattam már itt, de főleg olyan kedvező árakat láttam, akik azoknak jók akik sokat dumálnak, tehát a magas számlájukat csökkentsék.
    Nos én jelenleg nem telefonálok olyan sokat, de csúcsidőben 50 Ft azon kívül 20 Ft-ért dumálok sms 32 Ft.
    Ami nekem jól jönne, hogy ne legyen éves tagsági díj és belépési díj, mert amiket én láttam ott van netto 5 - 6.000 Ft. Ezt lebontva havonta min 400 Ft többlet.

    1. Amit szeretnék brutto 2.000-3.000 Ft havi díj, ami lebeszélhető és ne csak hálózaton belül, mert az sztem nem éri meg, hiszen én minden irányba indítok hívásokat. Az már jó, ha mondjuk felét hálózaton belül felét bármely irányba le tudom beszélni.
    2. Ingyenes csatlakozás
    3. Flottán belül ingyenes hívás, tehát ha rokonom/párom/ismerősöm is belép velük is ingyen dumálhassak.
    4. max brutto 20 Ft-os percdíj.

    Rokonaim vannak a kat. díjcsomagban, de én nem tudok oda csatlakozni, mert nálunk csak egyház dolgozói csatlakozhatnak. (közben a rokonaim sem egyházi dolgozók, mégis ők tudtak csatlakozni, 350 km-t meg nem tudok leutazni ezért)

    Válaszaitokat előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák