Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andatti

    senior tag

    Látom továbbra is a DPI flotta a favorit, pedig sok más, egyéb flották is léteznek, csak infó, meg kontakt kérdése...
    Csak érdekességképpen megemlítem, hogy pl. egy 550 fős cégnél volt pink-től 4500 Ft-ért full korlátlan csomag, és még net is volt benne, nem úgy, mint anno a honvédségi korlátlan csomagban, ahol 3000 volt a havidíj... De élesedik a verseny a nagy cégek között, mert a "kis piros" 2 Gb nettel már 4000-ért megadja a korlátlan csomagot, 130 telefonra, sőt, 10-ért már olyat is árul, ami külföldi használat esetén is fix ennyi marad, azaz bármennyit lehet külföldön (is) telefonálni... (gondolom Európán belül).

    Ui: Nem tudok kontaktot, mert nem is akartam becsatlakozni... azaz ne keressetek, én csak informálódásképp osztottam meg,..
    Én szeptemberben köteleztem el magam újabb 2 évre, mert a mobilnetet is a DPI-től rendeltem meg... Kár, hogy a korlátlan sebesség és adat a 42-re vonatkozik... Pedig van nekik 60 mbit/s -os csomagjuk is, publikus ajánlatban... Igaz, a 30-at nagyjából tudja az enyém is...

Új hozzászólás Aktív témák