Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dptrsk

    addikt

    válasz Hegyirabló #14237 üzenetére

    Ugyan nem DPI(hanem dolgozói Telenor csomag), de amikor DPI csomagom volt akkor is voltak ezek a hibák, tehát

    Nekem Óbudáról és 11.ker(egyetem) van tapasztalatom.
    A Telenor hálózata elég gyér, mind2 helyen sokat vagyok.
    Ha 4G képes mobilnetet fogsz használni az jól működik.
    Ha azonban csak H+ hálóra enged az előfizetésed, akkor sok jót ne várj, nekem NAPI szinten szakad meg mind2 helyen a hálózat(csak segélyhívás indítható több előfizetés is a környékemen(tehát készülék és SIM hiba kizárt), s napi többször szembesülök, hogy random módon Budapesten akárhol csak úgy elmegy az adathálózat 15-30 mp-re.

    Bejelentettem hibára(mivel nekem nem 4G képes csomagom van, kértem, hogy tegyék 4G képessé mert Telenor próba 500MB 4G használata esetén nem jelentkezett semmilyen hiba), a válasz az volt, hogy fizessek elő 4G képes csomagra(dolgozói 1,5GB 1500ft, 1GB csomag 2000Ft, ezek után tudod ki fizet többet kevesebbért, otthagytam őket..)
    A hálózat szakadásokra pedig az volt a javaslat, hogy a családban mindenki tegye csak 2G üzemmódra a telefont s ha mobilnetezni akarunk akkor 3G-re tesszük, mert ez a technikus szerint normális, ő is így használja...

    Tehát röviden, amíg van 4G lefedettség jó a Telenor, 3G-n azonban elvérzik csak órák kérdése és jön egy kimaradás... A telenor szerint ezek a hibák a a mobilhálózat sajátosságai miatt vannak, nem tudnak mit tenni...

Új hozzászólás Aktív témák