Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyogo83

    Topikgazda

    válasz FeniX- #86235 üzenetére

    Haver anno Ybr tankjat fenyeztette at ilyen mattra fenyezonel, 2 honap utan a nadragja koptatta eloszor kicsit fenyes szerure, aztan egyre csunyabbra.
    A fenyezo anno probalta lebeszelni, hogy sokan ugy gondoljak kevesbe maceras, igenytelenebb a matt fenyezes, pedig pont ellenkezoleg :( En is regen az egyik autom lokharitojat fujtam at egy serules utan mattra, egy darabig tok szep volt, de utana ketszer megbantam, amikor a legkisebb huzas(akar egy kemenyebb kartonlap) is csunya nyomot hagyott rajta.
    A normal fenyezesen a kemeny lakkreteg nagyon sokat ved az ilyen behatasoktol.

    Biztos letezik belole valami magas minosegu strapabiro 2k festek, illetve hozza 2k matt lakk, de annak masabb a felulete is mint ennek, meg gondolom nem annyi mint a sima.

    Szerk:
    Hiaba "kulso behatas", de egy probat megerne irni egy mailt a kozpontba(ne oda ahol vetted, rendszerint lepattintanak), meseltem en hogy jartam es minden problema nelkul egy uj tankot kaptam gariban(pedig en voltam a hibas, hogy levertem a lakkot/festeket rola a tanksapkaval).
    A szentendrei kozponttal nagyon pozitiv ilyen garis ugyintezessel a tapasztalat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák