Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yaye

    őstag

    válasz oceanearth #466 üzenetére

    Aham. Azt hiszem úgy lesz a tuti hogy előszöris megnézem azt a két scarát, mert elsősorban azért azt szeretnék. (Főleg a második, hmmm... ha az valóban egy vízhűtéses, injektoros ditech blokk, ahogy sejtem, ráadásul csak 2600 km-el, és papírokkal, garanciával, akkor habzás nélkül megveszem 200ért. De egy vacak százasért a másik is jó vétel lehet ha szép állapotban van.) De ha nem jön be egyik sem, akkor nem keresgélek tovább (úgy látom igen ritka az alig páréves scarabeo a hazai piacon), és megnézzük a Rally-dat, oké? :) Ha tényleg olyan tip-top mint mondod, akkor 180-at nekem megér, bár terepre aligha fogok menni vele. Elég terep nekem a pesti úthálózat. Talán szentségtörésnek érzed, de ugye lehet erre is hátsó dobozt szerelni? Mintha láttam volna valahol. Gondolom kell hozzá valami tartó rá. Külön öröm lenne ha rámenne a scaráról elárvult dobozom. Elég gyakran hurcolok magammal mindenféle bizbaszt, és én már tuti nem indulok el egy húszkilós lánc nélkül sehová :(

    Annyit még árulj el, mennyi van benne (tudom hogy föl volt újítva) összesen, és mennyit tettél bele a felújítás óta? A tuning amit a szerelő ismerős végzett, nagyobb dugót is magában foglal, vagy ha nem, akkor mit? Mennyit eszik viszonylag szolid (max 60 körüli) városi használat mellett?
    Nem mellesleg az ország melyik fertályában lakik a jószág?

Új hozzászólás Aktív témák