Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • barthagy

    csendes tag

    válasz runner 125 #14387 üzenetére

    Senkitől nem kértem hogy simogassák meg a buksimat, csupán csak tanácsot akartam kérni, mint azt oly sokan szokták itt. Hisz hol máshol. Kérdezzem meg az éppen motorját eladó valakit, hogy ez a gép valóban jó választás?. Vajon mi lesz a válasza?. Konkrét tapasztalatokra volna szükségem, hogy nézd én ilyet használtam, vagy erről pontosan tudom, hogy elnyűhetetlen, viszonylag megy is, stb. ilyen dolgok. Persze amit írtál már az így is segítség, köszönöm.

    Végül is egy a célom: Tudjak vele menni, kb 90 el utazóba, keveset fogyasszon, tehát 2,5 max 3 l, ha egyáltalán lehetséges ez, és kegyetlen megbizható legyen :) persze ezeket max 2-250 környékén. :)
    Valószinű az lesz a válaszotok, hogy ilyen nincs, vagy van de akkor vegyek újat, de azért valami a közelében biztos van ezeknek a kritériumoknak

    Aztán tényleg nincs sok időm a végtelenségig keresgélni inkább ahogy írtam is fizetnék valakinek, hogy megnézzen és kipróbáljon velem egy pár motort, nehogy szarba nyúljak a nagy sietség miatt. Szerintem fél nap alatt keresni 10-20 ezer forintot, nem fizikai munkával, talán nem olyan rossz dolog, na mindegy

    Ha bárki hozzáértőt érdekel az szóljon

    Köszi

Új hozzászólás Aktív témák