Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Motion_Blur #5534 üzenetére

    Mennyit esznek ezek az Astrák kíméletesen vezetve?
    Csak azért kérdem, mert tegnap méricskéltem a Puntot, mentem 630km-t, Szeged- Debrecen- Bp- Szeged, volt keresztül kasul kis falvakon 50-ezés, volt lámpánál ácsorgás, Pesten pici dugó, lámpa, reggel megtankoltam, 6.49l gáz lett. 1343Ft/100km, vagyis 3,2 liter gázolaj ára, igaz nem hajtottam, Debrecenig 95-tel mentem, 2x nyomtam 100 fölé, 69km/h lett az átlagsebesség, gps szerint max 99km/h volt. Pestig pályán 100 körül, 78km/h volt a max rövid pesttel együtt, gps szerint 112km/h volt a max(totál jól lehetett így haladni, nem tartottam fel senkit, nem kellett egyszer se a fékre lépni és néztem, a végén a 110-es megszokott tempóhoz képest Pesttől szegedig buktam 9 percet, 13 km-t, 89km/h-s átlagsebességet hoztam). Igaz, szarok voltak a gázbeállítások, majd hétfőn lesz időm foglalkozni vele, mert a héten 2 új szoftfrissítés jött, plusz a gázfúvókákat is most cseréltem kisebbre... Ha az Astra 6 körül elmegy ugyanígy, lehet cserélek.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák