Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz TrollBalint #213174 üzenetére

    Uld vegig oket. Azert a minoseg itt-ott engem pofanvert meg ugy is, hogy a masodik auto egy 17 eves bmw(igaz jol kitomve). Egyszeruen sok esetben nagyon gagyik a dolgok. Van aki erre nem haklis, kollegamat sem erdekli milyen a rav4 belul, csak legyen nagy es hibrid. :D
    En viszont picit vakarozom, ha tul sok a bilimuanyag.

    Engem valahol ezzel is megvett a Mazda kilora, siman hozza az 1-2 generacioval ezelotti nemet premium belsot, es siman ott van egy L&K Skoda mellett, ami szerintem nagy szo. A Toyotakkal is pont ez a bajom peldaul.

    Azert emelem ezt ki, mert meg a Kia-k szodaval elmennek belul, sot egyre jobbak, de a Scala, hat ize. Az valsag auto.

    Amugy nekem remesen egyszeru volt a feladat: Lehetoleg 2018 utani, benzines, legalabb 140LE (de inkabb tobb), automata, legalabb 400L csomagter, normalis felszereltseg (jo lampa, klima, tempomat, ertelmes hifi, carplay good to have), nem suv, 12M alatt, lehetoleg meg garival, ne a vilag osszes km-evel. Opeleket, Fordokat nem kedvelem igy azok kiestek. Ez alapjan nem volt tul nehez leszurni mi johet szoba. Jelenleg ilyen parameterekkel hahun van ~100 auto.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák