Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olajbogyo

    aktív tag

    válasz f4lcon #209977 üzenetére

    Szia!
    Az új árlista engem már nem érint. Azóta már 1,5 misivel drágább ugyanaz az autó, már volt 2 áremelés, de nekem ugye már nem emelkedik az ár, rám a májusi ár érvényes. Csak annyit tudni, hogy ha közben az euró 400 felé szökik, akkor lehet áremelkedés nálam is, az euró függvényében. A kereskedő nem sokat tudott mondani róla. Azért gondoltam megkérdezni, hátha valakinél már volt ilyen. No, mindegy majd ha megjön akkor beszámolok róla. Ja, annyi van a szerződésben, hogy 5 nap gondolkodási időm lesz eldönteni, ha esetleg drágul, hogy elfogadom e, ha nem, akkor visszakapom a foglalót, és elállhatok az üzlettől. Már azon is agyaltam, hogy megvétel után, azonnal eladni, csak az a baj, hogy mindegyik új autó jelentősen drágult, és amit nyernék, azt el is veszteném...
    De, használhatom is 1-2 évig, és utána is eladhatom. Mert ahogyan most alakulnak az árak, még mindig többé el lehetne adni, mint amennyibe kerül.

    Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

Új hozzászólás Aktív témák