Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Doki16

    addikt

    válasz Taci #188337 üzenetére

    Nem ideális üzem egy motornak sem. Ez nem TSI specifikus, hanem a közvetlen befecskendezés miatt rossz a város. Tehát az összes ilyen motort érinti, szinte manapság mind ilyen. Kokszosodni fog a motor sajnos a sok rövid üzemtől, mert nem tud megfelelően bemelegedni. De nem olyan nagy gond ez mert orvosolható és olcsóbb mint egy DPF. Ezért ajánlom a HSD-t mert az rövid távokra és lassú haladásra van kitalálva. 200-nál kell először hozzájuk nyúlni kb.
    (#188338)BigBlackDog: Nekem 2015-ös a Golf én csak arról tudok nyilatkozni. De az biztos, hogy nagyon kis óvatos, ha valaki kanyarodik le előttem már rég lefordult, de ő még belefékezik. Amúgy a kis autó ikont nézzed a tempomat mellett, ameddig azt látja addig lesz óvatos az ACC. Ezt vélheted annak, hogy kanyarodás közben visszatartja még a sebességet. Elég nagy részben látja a kocsikat. De nem rakhattak bele ilyen kormányszög figyelést, mert mi van ha egy meredek kanyart vennél be tempomatal akkor nem lassulhat be magától :)
    De már igen van olyan extra is ami figyeli a kanyarokat és millió egy szenzor meg adat után szépen el tud vezetni.

    A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

Új hozzászólás Aktív témák