Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Doki16

    addikt

    válasz Taci #188318 üzenetére

    Hajtják mint az állat őket nem ritka, hogy 2-3 éves korukban már 150 van benne. Céges autók nagyrészben. Lejár a lízing és mindegyik ennyi km-nél jár. De ez kb az összes holland kocsira igaz. Az Aurisomban 2,5 évesen már 166k km volt. Ritka az alacsony futású hibrid kocsi náluk, ezen nem szabad meglepődni. Ott a V60 D6, abban talán még több km van már 5 évesen. Nincs semmi egyébként 180-nál a GTE-nél, csak váltóolajcsere, az egy olyan 100k kiadás. A többi az mind alap cucc mint gyertya olaj, szűrők. Baromi olcsó az alap olajcsere hozzá a szűrökkel és rendkívül egyszerű. Soknak sok a 180k km mint szám, mert a magyarok már félnek tőle mint az ördögtől, de legalább valós. A 120-at futott 15-20 éves Passatban is már négyszer annyi van, de nagy átlagnak a kis óraállás kell. :)

    De én nem akarlak rábeszélni hibridre, nagyon jó a 2.0 CR dízel Passat/Superb. Nekem volt b7 imádtam. Csak sokat városozok és azért cseréltem hibridre. Az utóbbi tankolásból már 2300 km-t mentem, ebből kb 400-at benzinnel.

    A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

Új hozzászólás Aktív témák